پیام فرستادن
Quanzhou Winiw Import And Export Co., Ltd.
Quanzhou Winiw Import And Export Co., Ltd.
اخبار
صفحه اصلی / اخبار /

اخبار شرکت در مورد WINIW طراحی جدید دستکش هاکی روی یخ مایکروفیبر چرم

WINIW طراحی جدید دستکش هاکی روی یخ مایکروفیبر چرم

2024-02-28
WINIW طراحی جدید دستکش هاکی روی یخ مایکروفیبر چرم

WINIW، تولید کننده پیشرو پوست مصنوعی، یک طراحی نوآورانه از دستکش های هوکی روی یخ مایکروفیبر را عرضه کرده است.اين دستکش ها از مواد با کيفيت بالا ساخته شده اند که ظاهر و احساس برتر را ارائه مي دهند، در حالی که همچنین بسیار با دوام و طولانی مدت است.

 

چرم ميکروفيبر مورد استفاده در اين دستکش ها ماده ي پیشرفته اي است که براي استفاده در وسايل ورزشي مناسب است.ورزش های با تاثیر زیاد مانند هاکی بر روی یخ.

 

یکی از ویژگی های اصلی این دستکش ها طراحی آن است. آن ها به گونه ای طراحی شده اند که به خوبی در دست قرار بگیرند و به شما قدرت گرفتن و کنترل عالی بر روی یخ را می دهند.دستکش ها همچنین دارای پوششی تقویت شده در مناطق کلیدی برای ارائه محافظت بیشتر در برابر ضربه و برخورد هستند.

 

یکی دیگر از ویژگی های عالی این دستکش ها راحتی آن ها است. چرم مایکروفیبر مورد استفاده نرم و انعطاف پذیر است، که اجازه انعطاف پذیری و حرکت حداکثر را می دهد. علاوه بر این،پوشش داخلی دستکش ها قابل تنفس است.، به تنظیم دمای بدن و کاهش تعریق کمک می کند.

 

به طور کلی، دستکش های هوکی روی یخ مایکروفیبر طراحی جدید WINIW انتخاب خوبی برای هر کسی است که به دنبال یک دستکش ورزشی با کیفیت بالا و عملکرد بالا است.و آسايش فوق العاده اي که باعث ميشه براي هر بازيکنده ي جدي در هاکي روي يخ، سرمايه گذاري فوق العاده اي باشه.

Winiw Microfiber gloves leather for ice hockey